Agenda

Agenda

Donderdag  3 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

Start tafeltennis lessen najaar 2019, voor leden en niet leden

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag 4 oktober

NTTB competitie TTV Return Oss 1 - TTCV Van Herwaarden 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss 5 - Always Fair 3 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss 6 - Kruiskamp `81 6 20.00 uur

Zaterdag 5  oktober

NTTB Jeugd competitie TTV Return Oss -  OTTC 1  9.30 uur

Maandag 7 oktober

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 9 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag  10 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

2e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag  11  oktober

NTTB competitie TTV Return Oss 1 - DIe Meede 3 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss 5 -  JCV 7 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss -  HTTC H`waarden 2 20.00 uur

Zaterdag 12  oktober

NTTB jeugd competitie - Unicum 2  9.30 uur

Jaarlijkse feestavond van 19.30 uur

Maandag 14 oktober

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 16 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag  17 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

3e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag  18 oktober

NTTB competitie TTV Return Oss 3 - Unicum 3 20.00 uur

NTTB Competitie TTV Return Oss 4 - Maashorst 3 20.00 uur

Maandag 21 oktober

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 23 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag  24 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

4e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag  25 oktober

NTTB competitie TTV Return Oss - Rotac `82 1 20.00 uur

Zondag 27 oktober

Return Familie- en vrienden tafeltennistoernooi aanvang 10.00 tot 15.30 uur

Clubhuis open vanaf 9.30 uur

Maandag 28 oktober

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 30 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 31 oktober

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

5e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag  1 november

NTTB Competitie TTV Return Oss 1 - Wilvo /ttv Bergeijk 2 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss 5 - Rotac `82 4 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss 6 - Rotac `82 5 20.00 uur

Zaterdag 2 november

NTTB Jeugd competitie TTV Return Oss 1 - Flash 2 9.30 uur

Maandag 4 november

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 6 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 7 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

6e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Zondag 10 november

Clubhuis gereserveerd voor familie treffen

Maandag  11 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 13 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 14 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

7e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag 15 november

NTTB Competitie TTV Return Oss 1  - Valkenswaard 2 20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss 5 - OTTC 5  20.00 uur

NTTB competitie TTV Return Oss  6 - OTTC 6 20.00 uur

Zaterdag 16 november

NNTB Jeugd competitie  TTV Return 1 - Valkenswaard 3  9.30 uur

Zondag 17 november

NTTB Para jeugdtrainingen in het Return tafeltennis centrum.

Para jeugdspelers van 10.30 tot 14.00 uur. Om 12.00 pauze.

Van 14.30 tot ca 16.30 uur training voor senior paraspelers uit de afdeling.

Maandag 18 november

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 20 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 21 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

8e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag 22 november

NTTB Competitie TTV Return Oss 2 - Attaque 1  20.00 uur

NTTB Competitie TTV Return Oss 3 - Wilvo / ttv Bergeijk 4 20.00 uur

NTTB Competitie TTV Return Oss 4 - TTCV Van Herwaarden 10 20.00 uur

Zondag 24 november

Starters competitie voor de jeugd van 10.00 uur tot 13.30 uur

In de RBW tafeltennis competitie (Regio Bonds Wedstrijden)

Maandag 25  november

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 27 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag  28 november

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

9e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Vrijdag 29 november

NTTB Competitie TTV Return Oss 2 - Irene 4 20.00 uur

NTTB Competitie TTV Return Oss 3 - MTTV `72 1 20.00 uur

NTTB Competitie TTV Return Oss 4 - Never Despair 11   20.00 uur

Zaterdag 30 november

Family party voor een van onze leden.

Barbezetting is geregeld.

Maandag 2  december

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 4 december

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 5 december

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

10e tafeltennis lessen van het najaar

Tafeltennis lessen voor beginners van 18.45 tot 20.00 uur

Tafeltennis lessen voor gevorderden van 20.00 tot 21.15 uur

Tafeltennis lessen voor competitie spelers  van 21.15 tot 22.30 uur

Maandag 9 december

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 11 december

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 12 december

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

Maandag 16  december

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 18 december

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 13.00 uur

Training Jeugd van 19.15 tot 20.15 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Donderdag 19 december

Vrij tafeltennissen voor leden van 9.00 tot 16.00 uur

Maandag 23  december

Training Jeugd van 19.00 tot 20.00 uur

Vrij tafeltennissen senioren van 20.00 tot 24.00 uur

Woensdag 25 december

Prettige Kerstdagen !

Vanwege 1e Kerstdag gesloten

Donderdag 26 december

Vanwege 2e Kerstdag gesloten

Vrijdag 27  december

Snerttoernooi.

Met gratis erwtensoep

Woensdag   1 januari

Vanwege Nieuwjaarsdag gesloten

Maandag   6 januari

Nieuwjaarsreceptie 19.30 uur en huldiging Jubilarissen